Jump to content
Szybka rekrutacja na serwerach FFA | 4FUN | AWP | SURP + RPG ×
 
Nickname
Score
Time Played
ツ Boguś ツ
6 points
00:04:30
Pyke
3 points
00:04:30
Ryze
2 points
00:04:30
4
SHARK
2 points
00:04:30
5
ONETAP.PL GOTV
0 points
20:17:55
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
GOTV
0 points
20:02:08
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
✞ Dejwid ツ
28 points
00:17:02
めの _MahonPonton_ のの
17 points
01:05:37
Kamyk #FrzechmogącyG4
15 points
00:24:26
4
RushersKiller
7 points
01:17:51
5
GOTV
0 points
02:00:42
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
GOTV
0 points
189:14:22
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
Kup Vipa pod komenda /sklepsms
0 points
20:09:28
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
Kup Vipa pod komenda /sklepsms
0 points
20:06:50
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners

No Players

  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 0

Owners

No Players

  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 0

 
Nickname
Score
Time Played
Focus
0 points
Tobiesz
0 points
Wektor23122002
0 points
4
[#1] Poczekalnia
0 points
5
[#2] MusicBot
0 points
6
[#3] MusicBot
0 points
7
[#4] MusicBot
0 points
  • Platform linux
  • Secure No
  • Password No
  • Version 3.11.0 [Build: 1578903157]
  • Num Bots 0

Owners
#onetap.pl

Rekrutacja

Poszukujemy redaktórów, grafików i typerów.

Zgłoś się
#onetap.pl

Głosowanie

Głosuj na nasze serwery i otrzymaj punkty reputacji!

Oddaj głos
#onetap.pl

Odbierz VIPa

Zarejestrowałeś się już na forum? Odbierz VIPa na serwerze!

Odbierz VIPa
Szybka rekrutacja na serwerach FFA | 4FUN | AWP | SURP + RPG

Ponczek2115

 Urlopowicz
  • Content Count

    7
  • Wpisy

    11
  • Donations

    0.00 PLN 
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2
  • Czas Online

    2h 28m 44s

Ponczek2115 last won the day on February 26

Ponczek2115 had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutralna

1 Follower

About Ponczek2115

 Admin [Arena 1VS1]
 Admin [AWP]
  • Rank
    Silver 1
  • Birthday 09/15/2002

Informacje o użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Imię
    Dawid
  • Lokalizacja
    Gdańsk

Kontakt

  • Instagram
    p00ncz3k
  • Snapchat
    Nie uzywam juz : dawid6540

Recent Profile Visitors

116 profile views
  1. Ponczek2115

    Urlop

    Nick: Ponczek Data: Tydzien do dwóch Powód: Problemy z dostawcą internetu (rusher poinformowany)
  2. +wiek +mikrofon +sc mod -aktywnosc (chociaz wiem ze siedzisz na serwerze często) +brak konfliktów z graczami Jestem na TAK
  3. Jestem na TAK, napisalem pod wcześniejszym moją ocene :D
  4. Jestem na TAK. Często go widuje na serwerze chociaż GT na to nie wskazuje. Nauka source moda to nie problem na czym sam sie przekonałem. Posiada mikrofon oraz mutację.
  5. Nick: Ponczek Imię: Dawid Wiek: 18 (rocznikowo) Mikrofon: Posiadam Znajomość SourceMod: 2 Poprosiłbym kogoś z adminów o przeszkolenie. Coś o sobie: Mam na imię Dawid. Z cs`em mam do czynienia około 5/6 lat Dlaczego akurat Ty?: Jestem aktywnym graczem która poświęca dużo czasu na gry, szczególnie na CS:GO. Jestem osobą ogarniętą, dosyć cierpliwą, kulturalną (jesli druga osoba potrafi sie zachowywać). Mam również dobry kontakt z graczami oraz administracją serwera, w skrócie jestem rozpoznawalny. Myślę, że jestem dobrym materiałem na administratora gdyż potrafię nawiązać kontakt z graczami a w ostateczności nałożyć odpowiednią karę za wybryki. Link do GT: https://www.gametracker.com/player/ponczek/145.239.20.86:27145/ Kontakt: Forum, Steam http://steamcommunity.com/id/mismalis137/ Lub na serwerze Pozdrawiam 😄
  6. No siema co tam? Witam wszystkich mam na imie Dawid ( Dla znajomych Ponczek). Interesuję się głównie grami typu CS:GO, Lol, Minecraft. Innymi nie pogardzę :D. Jak chcesz w coś zagrac pisz smiało :P
  7. Jesli tu jestes to pozdrawiam :P

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.