Jump to content
Szybka rekrutacja na serwerach FFA | 4FUN | AWP | SURP + RPG ×
 
Nickname
Score
Time Played
Liseł
6 points
00:10:33
van
6 points
00:10:33
axelo_pl Key-drop.p
2 points
00:03:35
4
stev
2 points
00:10:33
5
ONETAP.PL GOTV
0 points
20:03:15
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
ƤŘỖČẸĎẸŘ
25 points
01:27:30
007 Key-Drop.Pl
4 points
00:19:16
UrBAN
4 points
00:30:54
4
GOTV
0 points
04:06:14
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
GOTV
0 points
37:54:15
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
.Serious?
2 points
00:08:54
Szef
2 points
00:00:44
KAPITAN BOMBA
1 point
00:00:44
4
Kup Vipa pod komenda /sklepsms
0 points
09:44:27
5
RICARDO
0 points
00:22:23
6
Sempay
0 points
00:39:49
7
lanes
0 points
00:23:47
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners

No Players

  • Platform unknow
  • Secure No
  • Password No
  • Version
  • Num Bots 0

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
GOTV
0 points
68:57:25
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners

No Players

  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 0

Owners

No Players

  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 0

 
Nickname
Score
Time Played
-_-
0 points
1venq
0 points
Cylas
0 points
4
Focus
0 points
5
PlatyNN
0 points
6
Sempay
0 points
7
Szogun
0 points
8
[#1] Poczekalnia
0 points
9
[#2] MusicBot
0 points
10
[#3] MusicBot
0 points
11
[#4] MusicBot
0 points
12
kVah
0 points
13
koks analny 47
0 points
14
more than 100kg
0 points
15
piotr
0 points
  • Platform linux
  • Secure No
  • Password No
  • Version 3.11.0 [Build: 1578903157]
  • Num Bots 0

Owners
#onetap.pl

Rekrutacja

Poszukujemy redaktórów, grafików i typerów.

Zgłoś się
#onetap.pl

Głosowanie

Głosuj na nasze serwery i otrzymaj punkty reputacji!

Oddaj głos
#onetap.pl

Odbierz VIPa

Zarejestrowałeś się już na forum? Odbierz VIPa na serwerze!

Odbierz VIPa
Szybka rekrutacja na serwerach FFA | 4FUN | AWP | SURP + RPG

Kuβa ☯♂

 Admin [Mirage]
  • Content Count

    10
  • Wpisy

    19
  • Donations

    0.00 PLN 
  • Joined

  • Last visited

  • Czas Online

    5h 18m 33s

Community Reputation

3 Neutralna

1 Follower

About Kuβa ☯♂

 Admin [AWP]
Użytkownik
  • Rank
    Silver 1
  • Birthday 05/04/2002

Informacje o użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Imię
    Joachim
  • Lokalizacja
    Wieluń

Kontakt

  • Instagram
    joachimpacyna
  • Snapchat
    jpacyna8841

Recent Profile Visitors

73 profile views
  1. Kuβa ☯♂

    Urlop

    Nick:☣Kuβa ☯♂ Data:04.04.2020-07.04.2020 Powód:Będę jechać do swojej panny
  2. Siemka, chciałbym zaproponować dodanie nowej rangi na forum "Multi Administratora". Z uwagi iż kilku użytkowników forum ma więcej niż jednego Administratora. 😄
  3. Nick:☣Kuβa ☯♂ Imię:Joachim Wiek:17 Mikrofon:Sprawny jak najbardziej Znajomość SourceMod(od 1 do 10):6 Coś o sobie :Jestem miłą i pogodna osoba, interesuje sie mechaniką,elektryką no i tez sportem. Spędzam duzo czasu na serwerach. Zdarzaja sie male przerwy itd. Dlaczego akurat Ty?(Minimum 2 zdania):Posiadam Administratora na Only Mirage. Chciałbym spróbować sił tez na AWP i pomóc chodż w jakimś stopniu w rozwoju serwera. Steam ID: STEAM_1:0:244117588 Link do GT:https://www.gametracker.com/player/☣Kuβa ☯♂/91.224.117.242:27015/ Oświadczasz znajomość regulaminów:Oczywiście że tak Kontakt:FB,steam,csgo
  4. Nick:Kuβa ☯♂ Imię: Joachim Wiek:17 Mikrofon:Jest w pełni sprawny Znajomość SourceMod(od 1 do 10): 6/10 Coś o sobie :Witam nazywam się Joachim, interesuje się siatkówką, motoryzacją no i również graniem w różne gierki. Dlaczego akurat Ty?(Minimum 2 zdania):Jestem bardzo aktywnym graczem, zdarzają się momenty gdy nie ma na serwerze administracji i chciałbym chodź w jakimś stopniu pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze. Link do GT:https://www.gametracker.com/player/Kuβa ☯♂/147.135.199.69:27015/ Kontakt:FB, steam, csgo
  5. Nick: Kuβa ☯♂ STEAMID: STEAM_1:0:244117588 Serwer: Only mirage
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.