Jump to content
Szybka rekrutacja na serwerach FFA | 4FUN | AWP | SURP + RPG ×
 
Nickname
Score
Time Played
ツ Boguś ツ
6 points
00:04:30
Pyke
3 points
00:04:30
Ryze
2 points
00:04:30
4
SHARK
2 points
00:04:30
5
ONETAP.PL GOTV
0 points
20:17:55
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
GOTV
0 points
20:02:08
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
✞ Dejwid ツ
28 points
00:17:02
めの _MahonPonton_ のの
17 points
01:05:37
Kamyk #FrzechmogącyG4
15 points
00:24:26
4
RushersKiller
7 points
01:17:51
5
GOTV
0 points
02:00:42
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
GOTV
0 points
189:14:22
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
Kup Vipa pod komenda /sklepsms
0 points
20:09:28
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
Kup Vipa pod komenda /sklepsms
0 points
20:06:50
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners

No Players

  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 0

Owners

No Players

  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 0

 
Nickname
Score
Time Played
Focus
0 points
Tobiesz
0 points
Wektor23122002
0 points
4
[#1] Poczekalnia
0 points
5
[#2] MusicBot
0 points
6
[#3] MusicBot
0 points
7
[#4] MusicBot
0 points
  • Platform linux
  • Secure No
  • Password No
  • Version 3.11.0 [Build: 1578903157]
  • Num Bots 0

Owners
#onetap.pl

Rekrutacja

Poszukujemy redaktórów, grafików i typerów.

Zgłoś się
#onetap.pl

Głosowanie

Głosuj na nasze serwery i otrzymaj punkty reputacji!

Oddaj głos
#onetap.pl

Odbierz VIPa

Zarejestrowałeś się już na forum? Odbierz VIPa na serwerze!

Odbierz VIPa
Szybka rekrutacja na serwerach FFA | 4FUN | AWP | SURP + RPG

Jocker

 Przyjaciel
  • Content Count

    292
  • Wpisy

    8
  • Donations

    0.00 PLN 
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5
  • Czas Online

    4d 17h 17m 3s

Jocker last won the day on April 14 2019

Jocker had the most liked content!

Community Reputation

94 Dobra

About Jocker

  • Rank
    Gold 2
  • Birthday 08/19/2004

Informacje o użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Imię
    Dawid
  • Lokalizacja
    Warszawa

Recent Profile Visitors

970 profile views
  1. http://sketchtoy.com/69111020 Królika
  2. Jestem na tak + wiek + doświadczenie + kultura Był jednym z Lepszych Adminów tamtych czasów Onetap'a.
  3. http://o14a.gotv.pro/srv55733/auto0-20190617-131122-1165658914-am_crossfire-_PL_____ONETAP.PL____ARENA_1V1___Skins_Knife_.dem.zip
  4. To, że masz ponad 1100h nic nie zmienia, ewidentne były zgłoszenia od inny graczy, po czym poszedłem na spect i miałeś ewidentnego AimBota. Dziękuję, Cieś.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.