Jump to content
Szybka rekrutacja na serwerach FFA | 4FUN | AWP | SURP + RPG ×
 
Nickname
Score
Time Played
Ryze
5 points
00:00:48
ONETAP.PL GOTV
0 points
19:22:28
Pyke
0 points
00:00:48
4
nesquiK23
0 points
00:00:48
5
panini66655
0 points
00:00:48
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
GOTV
0 points
19:06:40
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
pandaG4skins
14 points
01:04:50
(Don_Krolik) casedrop.eu
0 points
00:03:47
GOTV
0 points
01:05:14
4
Hero
0 points
00:58:01
5
LukaszOwy
0 points
00:37:18
6
RushersKiller
0 points
00:22:23
7
♠♥♣☺♦bubu☻♣♠♦
0 points
00:58:11
8
めの _MahonPonton_ のの
0 points
00:10:10
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
GOTV
0 points
188:18:55
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
Matheosz
4 points
00:18:41
Kup Vipa pod komenda /sklepsms
0 points
19:14:00
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
Kup Vipa pod komenda /sklepsms
0 points
19:11:22
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners

No Players

  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 0

Owners

No Players

  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 0

 
Nickname
Score
Time Played
-_-
0 points
Faza7
0 points
Focus
0 points
4
Tobiesz
0 points
5
Wektor23122002
0 points
6
[#1] Poczekalnia
0 points
7
[#2] MusicBot
0 points
8
[#3] MusicBot
0 points
9
[#4] MusicBot
0 points
  • Platform linux
  • Secure No
  • Password No
  • Version 3.11.0 [Build: 1578903157]
  • Num Bots 0

Owners
#onetap.pl

Rekrutacja

Poszukujemy redaktórów, grafików i typerów.

Zgłoś się
#onetap.pl

Głosowanie

Głosuj na nasze serwery i otrzymaj punkty reputacji!

Oddaj głos
#onetap.pl

Odbierz VIPa

Zarejestrowałeś się już na forum? Odbierz VIPa na serwerze!

Odbierz VIPa
Szybka rekrutacja na serwerach FFA | 4FUN | AWP | SURP + RPG

redd

Zasłużony
  • Content Count

    0
  • Wpisy

    13
  • Donations

    50.00 PLN 
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26
  • Czas Online

    12d 1h 40m 41s

redd last won the day on September 4 2019

redd had the most liked content!

Community Reputation

0 Neutralna

4 Followers

About redd

  • Birthday 04/29/1997

Informacje o użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Imię
    Kamil
  • Lokalizacja
    Katowice

Kontakt

  • Snapchat
    reddhehe

Recent Profile Visitors

1136 profile views
  1. Pozdrowić w szczególności @eQQ ? Jego trzeba wyzywać Siema ? Liczymy na dłuższą współprace ?
  2. Bana dostałeś na am_inferno_mid http://o14a.gotv.pro/srv55733/auto0-20190907-192115-362699541-am_inferno_mid32-_PL______ONETAP.PL_____ARENA_1V1___Skins_Knife_.dem.zip link do dema
  3. 07.09.2019 Zostały usunięte następujące mapy: 1. am_heaven_gardens 2. am_nuke2018_v2 3. am_winter_challenge W zamian została dodana mapa: 1. am_xstation (Jeżeli znajdę kolejne działające mapy których nie ma na #2 zostaną dodane w miejsce starych).
  4. redd

    Co gorsze?

    Douszne Zabić obcego czy śmierć bliskiego?
  5. redd

    Co mówisz gdy...

    SIEMA gdy ktoś cię wkurwia w miejscu publicznym
  6. redd

    Co gorsze?

    Black Przyjść na wcześnie czy spóźnić się
  7. Wystarczy zobaczyć co jest w tych odnośnikach nie wchodząc w nie, nie jest to żaden scam A sama inicjatywa jest bardzo dobra.
  8. Dzisiaj dostałeś ode mnie ostrzeżenie abyś usunął reklame, nie zrobiłeś tego więc dostałeś kicka, dalej tego nie zrobiłeś więc jak zobaczyłem Cię na serwerze z tą samą reklama w nicku otrzymałeś permabana.
  9. Ale ładnie wypłacił, dzięki mordo
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.