Jump to content
Szybka rekrutacja na serwerach FFA | 4FUN | AWP | SURP + RPG ×
 
Nickname
Score
Time Played
Ryze
5 points
00:00:48
ONETAP.PL GOTV
0 points
19:22:28
Pyke
0 points
00:00:48
4
nesquiK23
0 points
00:00:48
5
panini66655
0 points
00:00:48
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
GOTV
0 points
19:06:40
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
pandaG4skins
14 points
01:04:50
(Don_Krolik) casedrop.eu
0 points
00:03:47
GOTV
0 points
01:05:14
4
Hero
0 points
00:58:01
5
LukaszOwy
0 points
00:37:18
6
RushersKiller
0 points
00:22:23
7
♠♥♣☺♦bubu☻♣♠♦
0 points
00:58:11
8
めの _MahonPonton_ のの
0 points
00:10:10
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
GOTV
0 points
188:18:55
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
Matheosz
4 points
00:18:41
Kup Vipa pod komenda /sklepsms
0 points
19:14:00
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
Kup Vipa pod komenda /sklepsms
0 points
19:11:22
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners

No Players

  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 0

Owners

No Players

  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 0

 
Nickname
Score
Time Played
-_-
0 points
Faza7
0 points
Focus
0 points
4
Tobiesz
0 points
5
Wektor23122002
0 points
6
[#1] Poczekalnia
0 points
7
[#2] MusicBot
0 points
8
[#3] MusicBot
0 points
9
[#4] MusicBot
0 points
  • Platform linux
  • Secure No
  • Password No
  • Version 3.11.0 [Build: 1578903157]
  • Num Bots 0

Owners
#onetap.pl

Rekrutacja

Poszukujemy redaktórów, grafików i typerów.

Zgłoś się
#onetap.pl

Głosowanie

Głosuj na nasze serwery i otrzymaj punkty reputacji!

Oddaj głos
#onetap.pl

Odbierz VIPa

Zarejestrowałeś się już na forum? Odbierz VIPa na serwerze!

Odbierz VIPa
Szybka rekrutacja na serwerach FFA | 4FUN | AWP | SURP + RPG
Właściciel

eQQ

 Właściciel
  • Content Count

    312
  • Wpisy

    1041
  • Donations

    70.00 PLN 
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    39

eQQ last won the day on April 8

eQQ had the most liked content!

Community Reputation

267 Wspaniała

About eQQ

  • Rank
    Biało zielony założyciel OT
  • Birthday 02/04/1997

Informacje o użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Imię
    Janek
  • Lokalizacja
    Chojnice

Kontakt

  • GG
    64320031

Recent Profile Visitors

3650 profile views
  1. Witaj Tyskie Klasyczne (smoluch), Dziękujemy za dotację w wysokości 50,00 zł. Pieniądze te zostaną przeznaczone na rozwój serwerów! Pozdrawiamy! OneTap.pl | Z nami gra się najlepiej!
  2. Nick: @PyyRo Ranga: Admin 1V1 Awans lub Degradacja: Degradacja Powód: Zerowa aktywność.
  3. Podanie odrzucam, większość osób jest na nie
  4. daj unbana bo konsola mi dała za wh.(napisałem to coś o unbana)

    1. lukasz2623

       lukasz2623

      Szkoda gadać 🤭

  5. Przepraszam wszystkich za tą wypowiedź ale czy ty na głowę upadłeś?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.