Jump to content
Szybka rekrutacja na serwerach FFA | 4FUN | AWP | SURP + RPG ×
 
Nickname
Score
Time Played
Ryze
5 points
00:00:48
ONETAP.PL GOTV
0 points
19:22:28
Pyke
0 points
00:00:48
4
nesquiK23
0 points
00:00:48
5
panini66655
0 points
00:00:48
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
GOTV
0 points
19:06:40
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
pandaG4skins
14 points
01:04:50
(Don_Krolik) casedrop.eu
0 points
00:03:47
GOTV
0 points
01:05:14
4
Hero
0 points
00:58:01
5
LukaszOwy
0 points
00:37:18
6
RushersKiller
0 points
00:22:23
7
♠♥♣☺♦bubu☻♣♠♦
0 points
00:58:11
8
めの _MahonPonton_ のの
0 points
00:10:10
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
GOTV
0 points
188:18:55
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
Matheosz
4 points
00:18:41
Kup Vipa pod komenda /sklepsms
0 points
19:14:00
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
Kup Vipa pod komenda /sklepsms
0 points
19:11:22
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners

No Players

  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 0

Owners

No Players

  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 0

 
Nickname
Score
Time Played
-_-
0 points
Faza7
0 points
Focus
0 points
4
Tobiesz
0 points
5
Wektor23122002
0 points
6
[#1] Poczekalnia
0 points
7
[#2] MusicBot
0 points
8
[#3] MusicBot
0 points
9
[#4] MusicBot
0 points
  • Platform linux
  • Secure No
  • Password No
  • Version 3.11.0 [Build: 1578903157]
  • Num Bots 0

Owners
#onetap.pl

Rekrutacja

Poszukujemy redaktórów, grafików i typerów.

Zgłoś się
#onetap.pl

Głosowanie

Głosuj na nasze serwery i otrzymaj punkty reputacji!

Oddaj głos
#onetap.pl

Odbierz VIPa

Zarejestrowałeś się już na forum? Odbierz VIPa na serwerze!

Odbierz VIPa
Szybka rekrutacja na serwerach FFA | 4FUN | AWP | SURP + RPG

Masha

  Zbanowany
  • Content Count

    250
  • Wpisy

    3
  • Donations

    0.00 PLN 
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    20
  • Czas Online

    2d 7h 40m 5s

Masha last won the day on July 3 2019

Masha had the most liked content!

Community Reputation

100 Wspaniała

7 Followers

About Masha

  • Rank
    Wredota
  • Birthday 08/09/1999

Informacje o użytkowniku

  • Płeć
    Kobieta
  • Imię
    Maja

Recent Profile Visitors

1969 profile views
  1. Nick Administratora: nie wiem Data zdarzenia: 25.07.2019 Czym zawinił: Banem na CB za nic. Opis sytuacji: Napisałam ładnie, elegancko, ponieważ jestem dobrą kumpelką i przekazałam to co Redzik miał do przekazania, bo Zernixler mu zaspojlerował i nie chciał wchodzić na forum. A tu jeb jakiś ban poleciał. To nic, że inni piszą wulgaryzmy i od czasu do czasu się wyzywają. hate napisze jedno słowo i baj baj. Ogólnie nie pozdrawiam za coś takiego. Dowód: -
  2. http://sketchtoy.com/68968920 pikachu
  3. Popraw aktywność na serwerze i potem pomyślimy ^^ Jak na razie odrzucam.
  4. Masha

    Co gorsze?

    Paweł xd Miasto czy wieś?
  5. Masha

    Co gorsze?

    Śnieg Ciepło czy zimno?
  6. Chciałabym z tego miejsca podziękować wszystkim adminom za czas który przeznaczają na nasz serwer oraz przyczyniają się do jego rozwoju. Dzięki wam panuje tam względny porządek, nie rzadko jest wesoło, a gracze którzy chcą trenować swoje skille mogą to robić na serwerze bez cziterów. Dzisiaj wyróżniam dwóch adminów, przez których GT robi się żółciutki i spędzają oni najwięcej czasu na serwerze. A są nimi ( chyba nikt nie jest zdziwiony :D ) @salamandra1234 i @szeczu. Nagrody które sami sobie wybraliście dostaniecie niestety dopiero 11 czerwca, ale już nowiutkie czekają aż znajdą się w waszych ekwipunkach. ( sorki zapomniałam, że jest jakaś tam blokada wymiany jak sie coś kupi :D ) Dowody wymiany oczywiście wrzucę na forum, aby nie było żadnych niedomówień i wątpliwości :) Jeszcze raz bardzo wam dziękuję i do zobaczenia w grze oraz zapraszam innych użytkowników do składania podań właśnie na Admina Arenek ^^
  7. Cieś Adam :D zapraszam również na Areny!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.