Jump to content
Szybka rekrutacja na serwerach FFA | 4FUN | AWP | SURP + RPG ×
 
Nickname
Score
Time Played
убийца
9 points
00:08:50
Gizbert (Toxic)
8 points
00:08:50
Phil Swift
5 points
00:03:08
4
Ryze
5 points
00:09:16
5
nesquiK23
5 points
00:08:50
6
ONETAP.PL GOTV
0 points
19:02:13
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
GOTV
0 points
18:46:26
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
LukaszOwy
3 points
00:17:03
RushersKiller
2 points
00:02:09
Wujaszek casedrop.eu
2 points
00:05:44
4
GOTV
0 points
00:45:00
5
Hero
0 points
00:37:46
6
XD
0 points
00:41:48
7
pandaG4skins
0 points
00:44:35
8
♠♥♣☺♦bubu☻♣♠♦
0 points
00:37:57
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
GOTV
0 points
187:58:41
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
Fifi
28 points
00:12:32
yooo
18 points
00:10:58
Klaudiusz
7 points
00:10:05
4
Kup Vipa pod komenda /sklepsms
0 points
18:53:46
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
Kup Vipa pod komenda /sklepsms
0 points
18:51:08
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners

No Players

  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 0

Owners

No Players

  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 0

 
Nickname
Score
Time Played
-_-
0 points
Faza7
0 points
Focus
0 points
4
Kondardo
0 points
5
Tobiesz
0 points
6
Wektor23122002
0 points
7
[#1] Poczekalnia
0 points
8
[#2] MusicBot
0 points
9
[#3] MusicBot
0 points
10
[#4] MusicBot
0 points
11
venq
0 points
  • Platform linux
  • Secure No
  • Password No
  • Version 3.11.0 [Build: 1578903157]
  • Num Bots 0

Owners
#onetap.pl

Rekrutacja

Poszukujemy redaktórów, grafików i typerów.

Zgłoś się
#onetap.pl

Głosowanie

Głosuj na nasze serwery i otrzymaj punkty reputacji!

Oddaj głos
#onetap.pl

Odbierz VIPa

Zarejestrowałeś się już na forum? Odbierz VIPa na serwerze!

Odbierz VIPa
Szybka rekrutacja na serwerach FFA | 4FUN | AWP | SURP + RPG

ola7258

Zasłużony
  • Content Count

    558
  • Wpisy

    2
  • Donations

    7.00 PLN 
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    12
  • Czas Online

    31d 23h 33m 22s

ola7258 last won the day on July 4 2019

ola7258 had the most liked content!

Community Reputation

187 Wspaniała

6 Followers

About ola7258

Dziewczyny
  • Rank
    Gold 4
  • Birthday 11/27/1995

Informacje o użytkowniku

  • Płeć
    Kobieta
  • Imię
    Aleksandra
  • Lokalizacja
    Leszno

Kontakt

  • GG
    7258335
  • Instagram
    ola7258
  • Snapchat
    ola7258

Recent Profile Visitors

1015 profile views
  1. Ogólnie mam w dupie takie wytłumaczenia jak wasze. @Daniel$on @Nevinson mam sobie wbić też na drugim koncie na csa i może też mi wjebiesz bana bo mam zerowy poziom steam? Weźcie się troszkę zastanówcie nad tym co mówicie. Jeszcze raz się powtórzy taka sytuacja i z pewnością zabiorę wam tą rangę. Przy braku jaki obecnie mamy z BL to admin rozpisuję demko i proszę się też do tego stosować. @Dirt Ty oczywiście masz UB. Grasz dobrze także nie ma się do czego przyczepić. Życzę miłej gry ?
  2. Proszę się kontaktować z @eQQ w tej sprawie. Ode mnie UB nie będzie.
  3. Sprawa jasna. Ban zostaje.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.