Jump to content
Szybka rekrutacja na serwerach FFA | 4FUN | AWP | SURP + RPG ×
 
Nickname
Score
Time Played
ツ Boguś ツ
6 points
00:04:30
Pyke
3 points
00:04:30
Ryze
2 points
00:04:30
4
SHARK
2 points
00:04:30
5
ONETAP.PL GOTV
0 points
20:17:55
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
GOTV
0 points
20:02:08
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
✞ Dejwid ツ
28 points
00:17:02
めの _MahonPonton_ のの
17 points
01:05:37
Kamyk #FrzechmogącyG4
15 points
00:24:26
4
RushersKiller
7 points
01:17:51
5
GOTV
0 points
02:00:42
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
GOTV
0 points
189:14:22
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
Kup Vipa pod komenda /sklepsms
0 points
20:09:28
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners
 
Nickname
Score
Time Played
Kup Vipa pod komenda /sklepsms
0 points
20:06:50
  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 1

Owners

No Players

  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 0

Owners

No Players

  • Platform linux
  • Secure Yes
  • Password No
  • Version 1.37.4.6
  • Num Bots 0

 
Nickname
Score
Time Played
Focus
0 points
Tobiesz
0 points
Wektor23122002
0 points
4
[#1] Poczekalnia
0 points
5
[#2] MusicBot
0 points
6
[#3] MusicBot
0 points
7
[#4] MusicBot
0 points
  • Platform linux
  • Secure No
  • Password No
  • Version 3.11.0 [Build: 1578903157]
  • Num Bots 0

Owners
#onetap.pl

Rekrutacja

Poszukujemy redaktórów, grafików i typerów.

Zgłoś się
#onetap.pl

Głosowanie

Głosuj na nasze serwery i otrzymaj punkty reputacji!

Oddaj głos
#onetap.pl

Odbierz VIPa

Zarejestrowałeś się już na forum? Odbierz VIPa na serwerze!

Odbierz VIPa
Szybka rekrutacja na serwerach FFA | 4FUN | AWP | SURP + RPG

wufor

 Urlopowicz
  • Content Count

    30
  • Wpisy

    31
  • Donations

    0.00 PLN 
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3
  • Czas Online

    3h 49m 44s

wufor last won the day on March 7

wufor had the most liked content!

Community Reputation

12 Neutralna

2 Followers

About wufor

 Admin [Arena 1VS1]
  • Rank
    Silver 2
  • Birthday 03/29/2005

Informacje o użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Imię
    Sebus
  • Lokalizacja
    Warszawa

Kontakt

  • Instagram
    sebaa.xw
  • Snapchat
    sebus216

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Nick: wuf0r Data: tydzień, max 2 Powód: Odpoczynek od cs'a
  2. Jestem zdania jak slayer. Jestem na tak
  3. No i na serwerze go w ogóle nie widuje
  4. Nick Administratora: @Enduro Data zdarzenia: 2tygodnie temu do dziś Czym zawinił: Zerowa aktywność Opis sytuacji: Zerowa aktywność Dowód: gametracker, nie mieszczenie sje nawet w top 20 toptime na serwerze, a admin powinien. Urlopu nie zgłaszał.
  5. Nie masz żadnego bana, a bana miałes za JW na 10 minut.
  6. -wiek -konto pod podanie +-source -nie estetyczne podanie +gt +mikrofon Jestem na nie
  7. a nie sory to mi sie podania pomylily, znaczy i tak powinienes go znac
  8. slayer, ale my go bardzo dobrze znamy XDD
  9. Moje zdanie takie jak Tyskie.
  10. Moim zdaniem może mieć silent aimlocka wystepującego w lepszych cheatach lub niesamowity aim nabity przez doświadczenie no i pan ma również nowe konto co jest podejrzane.
  11. +wiek +kultura +mutacja -sm,naucze cie to zaden problem +aktywnosc -konto pod podanie jestem na tak
  12. Imię:Sebastian Wiek:14 Kontakt:https://steamcommunity.com/id/wufor/ Twój nick na TS3:wuf0r Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:Mam pewne doświadczenie z teamspeakiem, mysle ze przydalby sie admin 😜 Ile czasu spędzasz na TS3:Zalezy od dni, z reguly duzo Czy posiadasz admina na innym TS3?:Nie Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):8/10 Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:Kiedys mialem root'a i zajmowalem sie wszystkimi permisjami, wiec ogarniam temat Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.